#

Поліцейські Київщини затримали чиновницю столичної РДА за махінації з нерухомістю (ФОТО)

03.04.2019 13:33
Поліцейські Київщини затримали чиновницю столичної РДА за махінації з нерухомістю (ФОТО)
Фото з мережі Інтернет

Працівники Управління карного розшуку поліції Київщини затримали під час проведення оперативно-розшукових заходів у столиці жінку, яка перебувала в розшуку з 2018 року

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на прес-службу ГУ НП у Київській області.

Досудовим слідством встановлено, що працюючи в одній зі столичних РДА, жінка за попередньою змовою з іншими особами, шахрайським шляхом заволодівали квартирами громадян, при цьому використовували підроблені документи.

"55-річна киянка засуджена в складі організованої групи за скоєння шахрайства, за легалізацію доходів, отриманих злочинним шляхом, та за підробку документів. Двоє її поплічників вже відбувають покарання", - повідомили у відомстві.

Наразі жінка, яка підозрюється у скоєнні злочинів, передбачених ч. 4 ст. 190, ч. 3 ст. 209, ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 358 Кримінального кодексу України знаходиться у слідчому ізоляторі. На зловмисницю чекає суд.

Нагадаємо, що 26 березня у поліції повідомили про затримання чоловіка з Білої Церкви, який продавав дизельне паливо компанії, де він працював водієм.

Читати "Моя Київщина" у Telegram
Теги: