Поранив незнайомця ножем: поліція Київщини повідомила про підозру фігуранту

Працівники Броварського управління поліції затримали 41-річного броварчанина, який завдав тілесних ушкоджень чоловікові, відтепер йому загрожує до восьми років позбавлення волі
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу поліції Київщини.
Попередньо правоохоронці встановили, що підозрюваний та потерпілий перебували в одному із закладів міста в різних компаніях. Зловмисник будучи напідпитку, помітив незнайомця та почав нецензурно висловлюватися до нього. Вийшовши із приміщення, конфлікт між чоловіками продовжувався і згодом затриманий дістав з кишені ножа та наніс 36-річному опоненту ножове поранення в область тулуба.
Потерпілого госпіталізували до медичного закладу, а наряд поліції затримав зловмисника поруч з місцем скоєння злочину.
Слідчі, за процесуальним керівництвом Броварської окружної прокуратури, повідомили фігуранту про підозру за фактом нанесення тяжкого тілесного ушкодження (ч. 1 ст. 121 ККУ).
Нагадаємо, що на Вишгородщині горів будинок: одна людина загинула, ще двоє отримали опіки.
Читати "Моя Київщина" у Telegram