#

Президент Зеленський просив вийти нардепа від Київщини з фракції

28.01.2021 13:20
Президент Зеленський просив вийти нардепа від Київщини з фракції
Олександр Дубінський

Президент Володимир Зеленський просив вийти нардепа Олександра Дубінського із фракції "Слуга народу", проте той відмовився

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "Українськаправда".

Зеленський про Дубінського заявив, що той має піти із фракції, щоб не підставляти "Слугу народу" під удар і зазначив, що попереджав нардепа ще до санкцій, щоб той не ліз у тему плівок і не зв’язувався із Деркачем, бо той є агентом ФСБ, - розповіло джерело одному з українських ЗМІ.

Також президент нагадав, що Дубінський "розколював фракцію весь час", і що його "журналістська діяльність" під час депутатства знижувала рейтинг і імідж фракції.

Співрозмовник зазначає, що за Дубінського вступився Бужанський, мовляв, фракція має своїх підтримувати, на що Зеленський відповів, що вони саботували багато законопроєктів, натякнувши, щоб не апелювали до командності.

Також джерело розповідає, що Дубінський кричав, нібито нардепка Анастасія Радіна зрадила Україну, працює на іноземні спецслужби, а "шабунята й соросята" його оббрехали й ввели Зеленського в оману.

Глава держави запропонував фракції зібрати голоси "за" та "проти" Дубінського, а сам готовий зустрітися з керівництвом фракції та обговорити, що робити далі.

Нагадаємо, що Міністерство фінансів США запровадило санкції проти семи українців та чотирьох організацій.

Читати "Моя Київщина" у Facebook