#

Прийняття заявок на отримання допомоги підприємцям почнеться у квітні

01.04.2021 18:30
Прийняття заявок на отримання допомоги підприємцям почнеться у квітні
Фото з мережі інтернет

Учора, 31 березня, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час вступного слова на засіданні Уряду повідомив, що держава виплатить по 8000 гривень ФОПам та найманим працівникам тих бізнесів, які підпали під обмеження червоних карантинних зон

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "БЦ.NEWS ".

За словами Дениса Шмигаля, напередодні ВРУ підтримала законопроєкт Президента, яким передбачено новий великий пакет підтримки бізнесу.

Це важливий крок, який допоможе нашим підприємцям пережити чергову хвилю коронавірусу, а також не звільняти людей в період жорстких карантинних обмежень. Адже фактично держава допомагає підприємцям платити частину зарплати своїм працівникам, — відзначив прем’єр.

Окрім цього на засіданні він доручив Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства разом протягом тижня розробити всі необхідні документи, щоб вже на початку квітня люди змогли подати заявки через додаток "Дія" на отримання відповідних виплат.

Нагадаємо, що Київщина отримала з державного бюджету 54,9 млн грн для забезпечення санаторно-курортним лікуванням жителів області, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Читати "Моя Київщина" у Telegram