Прилипко увійшов до Бучанського виконкому (ВІДЕО)
У четвер, 26 липня, Гостомельського селищного голову Юрія Прилипка включили до складу виконавчого комітету міста Буча, на противагу Ірпінським депутатам, які підготували гостомельцям помсту за відокремлення від міста
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "Погляд ".
На засіданні міськради із 32 присутніх депутатів, Прилипка підтримали 31. Також депутати розглянули питання безпідставної роздачі земель на території Бучі.
Місцеві ветерани АТО та ООС скаржаться, що невідомі особи з легкістю отримують ділянки, в той час я їм не вдається урвати свої шматки.
"Вчора на OLX я зайшов подивитись скільки коштує земля у Бучі. По вулиці Некрасова було виділено десять соток. Вона [земля– ред.] уже продається за $65 тис. Ви чекаєте поки ми всі на алею слави заляжемо?", - запитує один із членів спілки ветеранів АТО.
Читати "Моя Київщина" у Facebook