#

Про Чорнобиль зніматимуть черговий документальний фільм

11.01.2021 20:40
Про Чорнобиль зніматимуть черговий документальний фільм
Фото з мережі інтернет

Британський режисер Джеймс Джонс і продакшн-компанія Top Hat планують зробити стрічку, яка повністю складатиметься з архівної документальної фото- та кінохроніки, та зі спогадів безпосередніх учасників подій

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "Погляд".

Сергій Солодько розповів про намір зняти новий документальним фільм про аварію на Чорнобильській АЕС. Чоловік працює над втіленням цієї ідеї з британським режисером Джеймсом Джонсом і його продакшн-компанією.

Напевно, ви зараз подумаєте: «знову черговий західний стереотипний фільм про Чорнобиль …». Але мій досвід спілкування з Джеймсом підказує, що це буде дуже особиста, правдива і людська історія. Фільм буде повністю складатися з архівної документальної фото– та кінохроніки, а також безпосередніх свідчень учасників подій, – написав Сергій Солодько.Напевно, ви зараз подумаєте: «знову черговий західний стереотипний фільм про Чорнобиль …». Але мій досвід спілкування з Джеймсом підказує, що це буде дуже особиста, правдива і людська історія. Фільм буде повністю складатися з архівної документальної фото– та кінохроніки, а також безпосередніх свідчень учасників подій, – написав Сергій Солодько.

Нині йде пошук матеріалів, які ляжуть в основу фільму. Він попросив усіх, хто може поділитись відповідними матеріалами і спогадами, зробити це.

Зараз уже є люди, які відгукнулись на повідомлення Сергія. Уже є не лише спогади очевидців і любительські фото, а й професійні зйомки, зокрема, про кінець травня 1986 року. Практично за півдоби надійшло кілька відгуків, у яких люди повідомили про готовність поділитися матеріалами.

Нагадаємо, що школярка із Бучі Валерія Якобчук посіла два других місця на всеукраїнській олімпіаді "Всеосвіта Зима —2020-2021".

Читати "Моя Київщина" у Facebook