#

Прогноз погоди для жителів Київщини на 14-те січня

13.01.2021 21:00
Прогноз погоди для жителів Київщини на 14-те січня
Фото з мережі Інтернет

Завтра на території Київщини циклон зумовить хмарну та морозну погоду. За вікном протягом дня місцями очікується сніг. Своєю чергою стовпчики термометрів покажуть -7⁰…-5⁰ вночі, а вдень -4⁰…-2⁰. Вітер південно-західний з швидкістю до 4 метрів за секунду

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".

На півдні області (Кагарлицький, Рокитнянський, Миронівський, Богуславський, Таращанський, Ставищенський, Тетіївський, Володарський, Сквирський та Білоцерківський райони) хмарно та морозно. Пориви вітру до 4 метрів за секунду. Температура повітря становитиме -4⁰…-3⁰ вдень, а вночі вихолоне до -7⁰.

На півночі області (Поліський, Іванківський, Вишгородський та Бородянський райони) циклон принесе сніг. Температурні показники повітря будуть -7⁰…-5⁰ вночі та -4⁰…-2⁰ вдень.

У центрі області (Києво-Святошинський, Броварський, Бориспільський, Обухівський та Васильківський райони) вночі буде морозно -8⁰…-6⁰, а вдень дещо тепліше -4⁰…-2⁰ . Вітер південно-західний з швидкістю 2-3 метри за секунду.

На заході області (Фастівський та Макарівський райони) очікується доволі прохолодна погода. Температура повітря буде -4⁰…-2⁰ вдень та -8⁰…-6⁰ вночі. Місцями слабкий сніг.

На сході області (Згурівський, Баришівський, Яготинський та Переяславський райони) вітер південно-західний з поривами до 4 метрів за секунду. Стовпчики термометрів коливатимуться в межах -7⁰…-5⁰ вночі, а вдень -4⁰…-2⁰. Прогнозується сніг. 

Читати "Моя Київщина" у Facebook