#

Прогноз погоди для жителів Київщини на 19-те жовтня

18.10.2020 20:42
Прогноз погоди для жителів Київщини на 19-те жовтня
Фото з мережі Інтернет

На Київщині очікується тепла та мінливо хмарна погода. В цей день температура навколишнього середовища коливатиметься в межах +4⁰…+5⁰ вночі, а вдень +10⁰…+12⁰. Вітер західний із швидкістю 2-3 метри за секунду. Без опадів

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".

На півдні області (Кагарлицький, Рокитнянський, Миронівський, Богуславський, Таращанський, Ставищенський, Тетіївський, Володарський, Сквирський та Білоцерківський райони) температурні показники повітря вдень досягнуть +11⁰, а вночі будуть +5⁰. Без опадів. Можливий туман.

На півночі області (Поліський, Іванківський, Вишгородський та Бородянський райони) пориви вітру до 3 метрів за секунду, а температура повітря буде +4⁰…+5⁰ вночі та +9⁰…+11⁰ вдень. Опади не очікуються, але подекуди ймовірний туман.

У центрі області (Києво-Святошинський, Броварський, Бориспільський, Обухівський та Васильківський райони) температура повітря становитиме +2⁰…+4⁰ вночі та +9⁰…+11⁰ вдень. Вітер західний із поривами до 3 метрів за секунду.

На заході області (Фастівський та Макарівський райони) температурні показники газової оболонки атмосфери прогнозуються в межах +9⁰…+10⁰ вдень та +2⁰…+4⁰ вночі. Швидкість вітру 2-3 метри за секунду. Без опадів.

На сході області (Згурівський, Баришівський, Яготинський та Переяславський райони) вітер західний із поривами до 3 метрів за секунду. Температура повітря буде +4⁰…+5⁰ вночі, а вдень +9⁰…+11⁰. Також без опадів. Хмарно.


Читати "Моя Київщина" у Telegram