#

Прогноз погоди для жителів Київщини на 24-те січня

23.01.2021 21:00
Прогноз погоди для жителів Київщини на 24-те січня
Фото з мережі Інтернет

На Київщині в неділю очікується потепління. Температура повітря коливатиметься в межах +2⁰…+3⁰ вночі, а вдень +5⁰…+7⁰. Вітер південно-східний з швидкістю до 3 метрів за секунду. Протягом дня прогнозуються опади у вигляді снігу та дощу

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".

На півдні області (Кагарлицький, Рокитнянський, Миронівський, Богуславський, Таращанський, Ставищенський, Тетіївський, Володарський, Сквирський та Білоцерківський райони) стоятиме хмарна погода. Температура повітря становитиме +2⁰…+4⁰ вночі, а вдень +5⁰…+7⁰. На дорогах можлива ожеледиця.

На півночі області (Поліський, Іванківський, Вишгородський та Бородянський райони) очікується мокрий сніг. Стовпчики термометрів покажуть +2⁰…+2⁰ вночі, а вдень повітря прогріється до +7⁰.

У центрі області (Києво-Святошинський, Броварський, Бориспільський, Обухівський та Васильківський райони) температура повітря становитиме +2⁰…+4⁰ вночі та +5⁰…+7⁰ вдень. Вітер південно-східний з швидкістю 3-4 метри за секунду. Можливий дощ.

На заході області (Фастівський та Макарівський райони) весь день буде йти сніг та дощ, а ртутні стовпчики термометрів за вікном покажуть +5⁰…+7⁰ вдень та +2⁰…+3⁰ вночі. Пориви вітру до 3 метри за секунду. На дорогах ожеледиця.

На сході області (Згурівський, Баришівський, Яготинський та Переяславський райони) прогнозується хмарна погода. Вітер південно-східний з швидкістю до 3 метрів за секунду. Температура приземного шару атмосфери на рівні двох метрів буде +2⁰…+3⁰ вночі, а вдень +4⁰…+6⁰.


Читати "Моя Київщина" у Telegram