#

Прогноз погоди для жителів Київщини на 28-ме жовтня

27.10.2020 20:00
Прогноз погоди для жителів Київщини на 28-ме жовтня
Фото з мережі Інтернет

На Київщині  ртутні стовпчики термометрів за вікном покажуть +6⁰…+8⁰ вночі, а вдень +13⁰…+15⁰. Вітер південно-східний із поривами до 4 метрів за секунду. Вранці очікується туман. Протягом дня без опадів

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".

На півдні області (Кагарлицький, Рокитнянський, Миронівський, Богуславський, Таращанський, Ставищенський, Тетіївський, Володарський, Сквирський та Білоцерківський райони) в середу прогнозується мінливо хмарна погода. Температура повітря вдень прогріється до +15⁰, а вночі вихолоне до +6⁰. Без опадів. Швидкість вітру до 4 метрів за секунду.

На півночі області (Поліський, Іванківський, Вишгородський та Бородянський райони) вітер південно-східний з поривами до 5 метрів за секунду. Температура приземного шару атмосфери буде становити +5⁰…+7⁰ вночі та +15⁰…+16⁰ вдень.

У центрі області (Києво-Святошинський, Броварський, Бориспільський, Обухівський та Васильківський райони) вранці очікується туман. Температура повітря досягне показників +5⁰…+6⁰ вночі та +13⁰…+14⁰ вдень. Без опадів.

На заході області (Фастівський та Макарівський райони) повітря прогріється до +13⁰…+15⁰ вдень та до +6⁰…+8⁰ вночі. Швидкість вітру 3-4 метри за секунду. Опади не прогнозуються.

На сході області (Згурівський, Баришівський, Яготинський та Переяславський райони) вітер південно-східний із поривами до 4 метрів за секунду. Температура повітря становитиме +4⁰…+6⁰ вночі, а вдень +14⁰…+16⁰.


Читати "Моя Київщина" у Facebook