#

Прогноз погоди для жителів Київщини на 7-ме січня

06.01.2021 21:00
Прогноз погоди для жителів Київщини на 7-ме січня
Фото з мережі Інтернет

На Київщині завтра очікуються опади у вигляді мокрого снігу. Пориви вітру до 4 метрів за секунду. Температура повітря буде +2⁰…+3⁰ вночі, а вдень +2⁰…+4⁰. Протягом дня хмарно. Можливий туман у ранкові години

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".

На півдні області (Кагарлицький, Рокитнянський, Миронівський, Богуславський, Таращанський, Ставищенський, Тетіївський, Володарський, Сквирський та Білоцерківський райони) у четвер за вікном буде хмарна та волога погода. Температура повітря буде +3⁰…+4⁰ вдень, а вночі вихолоне до +2⁰. Опади прогнозуються лише вдень, а вночі - сухо.

На півночі області (Поліський, Іванківський, Вишгородський та Бородянський райони) пануватиме прохолодна погода. Температура повітря очікується в межах +2⁰…+3⁰ вночі та +3⁰…+4⁰ вдень. Місцями мокрий сніг та дощ.

У центрі області (Києво-Святошинський, Броварський, Бориспільський, Обухівський та Васильківський райони) вночі без опадів, а вдень очікується мокрий сніг. Температура повітря буде становити +1⁰…+2⁰ вночі та +3⁰…+4⁰ вдень. Вітер південно-східний з швидкістю до 4 метрів за секунду.

На заході області (Фастівський та Макарівський райони) також прохолодна погода з опадами у вигляді мокрого снігу. Температурні показники повітря будуть +3⁰…+5⁰ вдень, та +2⁰…+3⁰ вночі. Швидкість вітру 3-4 метри за секунду.

На сході області (Згурівський, Баришівський, Яготинський та Переяславський райони) протягом дня хмарно. Ртутні стовпчики покажуть +2⁰…+3⁰ вночі, а вдень +3⁰…+4⁰. Пориви вітру до 4 метрів за секунду.

Читати "Моя Київщина" у Telegram