#

Програма кандидата: Наталія Бігарі з 90 округу

04.07.2019 13:22
Програма кандидата: Наталія Бігарі з 90 округу
Наталія Бігарі

Ми створимо Україну, у якій живуть люди, бо серед найпочесніших професій, достойне місце займати лікар європейського типу, бо сильна нація – здорова нація!

Ми створимо Державу заради майбутніх поколінь, у якій діти будуть захищені, а молодь матиме міцну основу для здобуття професії, створення повноцінних сімей, виховання власних дітей та їх оздоровлення. З цією метою ми зможемо забезпечити розвиток освіти європейського рівня та достойне фінансування молодіжних програм і проектів, бо діти і молодь – майбутнє України та запорука її вічності!

Ми створимо Державу де не буде місця злидням, де гідна й стабільна соціальна політика – запорука сталого розвитку міцної країни, бо успішна держава – це та, де живуть щасливі люди!

Ми створимо країну, де люди з особливими потребами не на словах будуть повноцінними громадянами і для цього ми об’єднаємо навколо них здорових людей, які їм допомагатимуть, бо кожен громадянин – державний скарб!

Ми створимо Україну, де люди похилого віку відчуватимуть себе максимально комфортно й матимуть для цього гідну пенсію та повагу, бо життя триває і похилий вік – не вирок!

І найголовніше: ми створимо нову модель державного управління, впроваджуючи форми, які унеможливлять дублювання функцій різних гілок влади та допоможуть виконати головні вимоги сьогодення:

  • не брехати;
  • не красти;
  • відповідати за обіцянки;
  • бути фахівцем;

Для цього ми маємо політичну волю, бо Людина – понад усе!

Партія "Голос" використає мандат довіри українців для створення потужного політичного руху, налаштованого на такі зміни. Справжні зміни! Додайте ваші голоси!

ВАШ ГОЛОС ЗМІНЮЄ ВСЕ

 

  

Читати "Моя Київщина" у Telegram