#

Проректор Ірпінського університету ДФС Денис Пудрик: університетський медичний центр стане одним з найкращих серед аналогів в Україні

07.08.2019 14:31
Проректор Ірпінського університету ДФС Денис Пудрик: університетський медичний центр стане одним з найкращих серед аналогів в Україні
Денис Пудрик

В.о. проректора університету ДФС Денис Пудрик у своєму інтерв’ю розповів про свій досвід роботи у різних структурах, включно із митницею раніше і сферою освіти зараз

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "Апостроф".

На посаді в.о. проректора з інфраструктури Державного університету фіскальної служби України Денис Пудрик займається благоустроєм та обслуговуванням всіх будівель і споруд університету. Окрім основних навчальних корпусів та гуртожитків, на балансі закладу знаходяться швейна майстерня, типографічний центр, стадіон, спортзали, а також медичний центр.

В інтерв’ю Пудрик розповів: "Медичний центр знаходиться на завершальній стадії ремонту, але вже частково функціонує. Там буде повністю сучасне обладнання аж до стоматологічного кабінету. Центр стане одним з небагатьох прикладів сучасного європейського лікувального закладу в Україні".

Також екс-голова Бердянської, Кримської, Чернігівської, Львівської та Луганської митниць висловив свою думку щодо об’єднання податкової та митних служб: "Я був проти об'єднання, але, коли об'єднання було в статусі Міністерства доходів і зборів, може, це і мало сенс. Розумніше, коли в складі міністерства була окрема податкова служба, окремо - митна, окремо - фінрозслідувань, наприклад, можливо, ще контрольно-ревізійна служба. Статус служби міністерства з представництвом в Кабінеті міністрів і законодавчою ініціативою обіцяє певні перспективи. Після Революції гідності старі митники сподівалися, що піде розвиток. Але зробили фіскальну службу, чого я взагалі не зрозумів, якщо чесно. Тобто фактично все те негативне, що було в Міністерстві доходів і зборів, перейшло в нову фіскальну службу і вийшов абсолютно незрозумілий гібрид, а всі позитивні моменти, тобто законодавча ініціатива, представництво в Кабінеті Міністрів, залишилися в минулому".

А також розповів про те, як можна зменшити контрабандні потоки до країни: "Для цього всередині країни потрібно зробити так, щоб не було можливості такі товари реалізовувати законно. Насправді, це дуже просто зробити. Для цього треба зобов'язати всіх без винятку (враховуючи ФОП, онлайн-магазини тощо), при продажу товарів іноземного походження видавати касовий чек або інший документ, що підтверджує продаж товарів, в якому буде вказано номер митної декларації, за якою товар був ввезений в Україну. Далі на сайті створити реєстр імпортних митних декларацій з мінімальним обсягом знеособленої інформації, який буде оновлюватися в режимі реального часу після здійснення митного оформлення. Доступ до такого реєстру має бути у всіх".

На його думку, це дозволить споживачам перевіряти інформацію про те, чи товар був легально завезений в Україну, а контролюючим органам – робити звірки, пост-аудит, податкові перевірки тих підприємців, які не вказують відомості.

Довідка: Денис Пудрик роботу в митних органах розпочав у 1998 році на посаді інспектора митного поста «Донецьк - аеропорт» Донбаської регіональної митниці. Там протягом 1998-2005 років займав посади старшого, головного інспектора, заступника начальника відділу, начальника відділу. Пізніше був головою Бердянської, Кримської, Чернігівської, Львівської та Луганської митниць. Наразі Пудрик виконує обов'язки проектора з питань інфраструктури Державного університету фіскальної служби України.

Нагадаємо, що  10 серпня у Білій Церкві американський тренер проведе майстер-клас для дітей.

Читати "Моя Київщина" у Telegram
Теги: