#

Псевдоволонтери на 100 мільйонів: на Київщині діє організована група Соловйова (ФОТО)

22.02.2024 12:35
Псевдоволонтери на 100 мільйонів: на Київщині діє організована група Соловйова (ФОТО)
Фото з мережі Інтернет

Родина Соловйових із Київщини займається шахрайство під прикриттям волонтерства 

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на from-ua.

Стало відомо, що аферист позичає крупні суми у різних кредиторів з метою наче б то подальших інвестицій в будівельний бізнес, але через певний час відмовляється повертати позики. У зв’язку з цим все майно чоловіка та його родини перебуває в заставі, відчужувати його заборонено. Втім, це не заважає шахраю, який також втягнув в цей бізнес свою дружину та сина, і надалі обманювати інвесторів, входячи до них у довіру, і приховуючи реальні проблеми з законом. 

Ігор Соловйов позиціонує себе успішний бізнесмен, волонтер та віруюча людина. Приховуючись за образом релігійного та благодійного діяча, Соловйов створив громадську організацію "Міжнародна співдружність бізнесменів-християнських переконань", а у волонтерських колах він відомий як "Пастор". Як з’ясувалося пізніше, кредитори, які позичали гроші Ігорю Соловйову, в один голос стверджують, що він має дар переконання, а навіюваність, як відомо, — головна фішка сектантів. 

Зрештою, мова не про релігійні почуття громадян, а про те, як громадяни, прикриваючись релігією та волонтерством, під час війни і фактично під носом у правоохоронців розгорнули доволі прибутковий шахрайський бізнес.

У реєстрі речових прав на нерухоме майно, а також у Реєстрі прав власності на нерухоме майно, та Єдиному реєстрі заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо суб’єкта ми знаходимо цікаву інформацію, яка стосується безпосередньо дружини Ігоря Соловйова Світлани Соловйової. Все її майно перебуває в іпотеці та має обтяження.

Мова йде здебільшого про будинки в Петропавлівській Борщагівці – житлову та комерційну нерухомість, а також землю під ними.

Іпотекодержателі – різні – від юридичних осіб до приватних громадян, а от суми кредитів вражають. Мабуть, найменшою позикою є позика на суму 600 тисяч гривень, але більшість кредитних зобов’язань – це десятки мільйонів гривень. Загалом же Світлана Соловйова заборгувала кредиторам 100 мільйонів 588 тисяч гривень.

Подібна історія і з 24-річним сином Світлани та Ігоря Дмитром Соловйовим, який також позиціонує себе як волонтер, але по-факту, є учасником організованої злочинної групи, котра складається з близьких родичів.

У Світлани та Ігоря два сини і обох вони заховали від армії за волонтерством, а волонтерську діяльність Соловойови використовують для прикриття власних афер та залякування кредиторів.

Юридично позичальниками мільйонних коштів є Соловйова Світлана Миколаївна та Соловйов Дмитро Ігорович, але бенефіціаром та розпорядником коштів фактично є чоловік та батько позичальників – Соловйов Ігор Дмитрович. Саме він проводить всі перемовини з приводу отримання та повернення позик і саме він потім шантажує та погрожує розправами своїм кредиторам. Нещодавно після чергових погроз кредиторам правоохоронці таки відкрили проти Ігоря Соловйова кримінальні провадження. Одне з них – № 42023000000002041 від 27.12.2023 року, порушено Офісом Генерального прокурора. Соловйову інкримінують частину 2 статті 383 ККУ (завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину, вчинене з корисливих мотивів), яка передбачає максимальну санкцію покарання у вигляді 5 років ув’язнення.

Інше кримінальне провадження зареєстроване в Єдиному реєстрі досудових розслідувань під номером 12023116410000286 від 05.06.2023 року. Справу порушило ГУНП в Київській області за статтею 182, частиною 1 ККУ. Ігорю Соловойову закидають порушення недоторканості приватного життя. Фактично мова йде про шантаж та погрози, які аферист застосовує до своїх кредиторів.

А доки тривають розслідування Соловйови продовжують вводити в оману заможних громадян, торгуючи заставленою нерухомістю. До речі, продає нерухомість Світлана Соловйова як фізична особа, що також є однією з нехитрих схем уникнення від сплати податків. Фактично люди, які купують ті ж самі «таунхаузи» інвестують гроші в проблемну нерухомість, яка не належить людям, що її продають або ж здають в оренду.

У Соловйових в заставі перебуває все – навіть їхній будинок, погашати кредитний борг за який вони чомусь не поспішають. Разом із тим це не завадило «волонтеру» Ігорю купити два новенькі авто прямо з салону. Своїми шахрайськими діями, постійними погрозами та брехнею Ігор Соловйов умисно довів до смерті свого колишнього партнера і одного з найбільших інвесторів будівельних об’єктів — Бекірова Акіма Джаферовича.

Воно й не дивно, адже саме в Бекірова було в заставі майже все особисте майно сім’ї Соловйових – в тому числі і їх власний будинок.Сподіваємось, наведеними вище фактами зацікавляться правоохоронці і, можливо, ця публікація врятує чергового кредитора від необдуманого вчинку, а головне попередить майбутні злочини. Адже Ігор, являючись протестантом і Пастером, є схильним до маніакальної шизофренії, але в той же час дуже добре навчився маніпулювати психікою інших людей. А тому з легкістю створив образ порядної людини, волонтера, гарного батька, а в той же час втягнув у злочинний і шахрайський бізнес всю свою сім’ю.

Ця родина безкарно, прикриваючись волонтерством, вводить людей в оману і повним ходом вже по другому колу (повторно) продає заставлене майно по попереднім договорам, які навіть не планує виконувати. Головне в цьому ділі – зібрати побільше коштів, а згодом виїхати з України по системі «Шлях» як волонтери. Зрозуміло, що після втечі Солловйових залишаться сотні ошуканих (кинутих) українських громадян, в тому числі і родини військових, які планували придбати у Соловйова житло.

Нагадаємо, що нардепа від "Слуги народу" Гунька судитимуть за хабарництво.Читати "Моя Київщина" у Facebook