#

П'ятеро юних ірпінців стали чемпіонами світу з кікбоксингу

25.10.2023 14:20
Фото з місця подій

П'ятеро юних ірпінців стали чемпіонами світу з кікбоксингу ІСКА, що проходив у Мюнхені

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на допис КОВА.

Серед представників України були 13 спортсменів з Ірпеня, які вибороли 21 нагороду: 6 золотих, 10 срібних і 5 бронзових медалей. П’ятеро з них стали чемпіонами світу.

Серед усіх спортсменів:

• Олена Монастирьова (10 років) – 2 золотих та 1 срібну. Вона отримала пояс чемпіонки світу як найкраща серед спортсменів 6-11 років незалежно від вагової категорії;
  • Ксенія Левченко (14 років) – 1 срібна,
  • Олександр Кривохатько (11 років) – 1 бронзова.

Загалом національна збірна України посіла 2-ге загальнокомандне місце, виборовши 144 нагороди: 50 золотих, 39 срібних та 55 бронзових.

Усього змагалися понад 2100 учасників усіх вікових груп із 38 країн світу.

Нагадаємо, що обухівські кікбоксери стали переможцями Чемпіонату світу в Німеччині.