#

Роман Гах: Стара влада зі страху влаштувала проти мене брудну кампанію з використанням дітей (ВІДЕО)

19.10.2020 21:29
Роман Гах: Стара влада зі страху влаштувала проти мене брудну кампанію з використанням дітей (ВІДЕО)
Роман Гах

Проти кандидата на посаду голови Борщагівської ОТГ від "Слуги народу" Романа Гаха стара влада громади розгорнула брудну інформаційну кампанію, чим визнала усі власні гріхи

Як повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина", про це йдеться у заяві Романа Гаха, оприлюдненій на його офіційній сторінці у "Фейсбуці".

За словами Романа Гаха, стара  влада боїться його перемоги і вдалася до чорних технологій.

Вони нічого не зробили для людей Борщагівки за всі роки свого панування. І тепер за будь-яку ціну хочуть зберегти свою владу, - зазначив Роман Гах.

Він повідомив, що сьогодні на території громади розповсюдили анонімну листівку, в якій спробували облити його брудом. "Найсмішніше, що всі їхні звинувачення – це зізнання у власних гріхах. Результат цієї чорної замовної кампанії – жалюгідний. Як, власне і все, що робили керманичі наших сіл упродовж усієї їхньої каденції. Переконаний борщагівці добре знають, хто насправді працював для людей, а хто лише імітував бурхливу діяльність і набивав свої кишені", - йдеться в заяві.

Кандидат впевнений, що "люди не повірять у відверту чорнуху, яку роблять та розповсюджують ті, хто уже багато років краде у мешканців громади майбутнє, ті хто роками думає лише про власні шкурні інтереси, а про людей згадує лише перед виборами. Ця брудна кампанія доводить лише одне - стара влада усвідомлює, що зараз її останні дні і щосили намагається уникнути невідворотного. Бо дуже боїться відповідальності за все те, що накоїла за весь час, коли вважала себе безкарною".

Я та моя команда йдемо на ці вибори перемагати, і брудні технології, які використовують проти нас, лише переконують нас у правильності нашого шляху та надихають йти вперед.  Маніпуляції з комісіями, спроби фальсифікацій, брудні методи та чорна інформаційна кампанія не допоможуть старій владі, бо її час минає. Бо виборці більше не хочуть терпіти тих, хто краде майбутнє у них та їхніх дітей, - переконаний Роман Гах.

Також Роман Гах повідомив, що стара влада використовує у своїй брудній кампанії дітей: "Шокує цинізм чорних технологій старої влади в наших селах. Вони використовують для роздачі свого бруду проти мене дітей! Багатьом немає 18 років! А платять їм по 200 грн. Саме у стільки оцінили їх роботу і ті нісенітниці, які є в листівках, старі можновладці. В мене просто немає слів наскільки мені огидні люди, які крадуть наше майбутнє і використовують для цього дітей, які повинні зараз вчитися, а не бути їх інструментом". 

Нагадаємо, 25 жовтня в Україні відбуваються місцеві вибори. Мешканці Борщагівської ОТГ, що утворилася внаслідок об'єднання Софіївської Борщагівки, Петропавлівської Борщагівки та села Чайки, обиратимуть голову об'єднаної громади та депутатів ради ОТГ. Від партії "Слуга народу" на посаду голови ОТГ балотується Роман Гах. Раніше Роман Гах заявляв, про підготовку у ТВК масштабних фальсифікацій результатів виборів у Борщагівській громаді.Читати "Моя Київщина" у Telegram
Теги: