#

Силовики на Київщині вилучили майже тонну фальсифікованого алкоголю (ФОТО)

15.06.2018 16:25
Силовики на Київщині вилучили майже тонну фальсифікованого алкоголю (ФОТО)

Сьогодні, 15 червня, працівниками ДФС було вилучено 80 літрів спирту, майже 900 літрів готового фальсифікату в гаражному приміщенні одного з районів Київщини

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на прес-службу ДФС Києва.

Співробітниками податкової міліції Головного управління ДФС у Києві під час досудового розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.204 та ч.1 ст.199 КК України (незаконний обіг підакцизних товарів та підроблення марок акцизного податку) припинено діяльність підпільного цеху з виготовлення "псевдогорілчаних" виробів.

"Встановлено, що 28-річний молодик в гаражному боксі, розташованому в одному із райцентрів Київської області, організував підпільне виробництво підакцизних товарів. Процес виробництва був доволі простим: спирт невідомого походження змішувався з водою та концентратами харчових добавок через спеціальне обладнання, а отримана спиртовмісна суміш сумнівної якості запаковувалась в пакувальні матеріали з написами відомих брендів та реалізовувалась через мережу Інтернет", - йдеться в повідомленні.

За результатами обшуків вилучено 80 літрів спирту, майже 900 літрів "готової продукції", а також обладнання та пакувальні матеріали. Загальна вартість вилученого перевищує 187 тисяч гривень.

Читати "Моя Київщина" у Telegram