#

Школярі з Кагарлика вивчають англійську мову з волонтерами-іноземцями

05.05.2022 17:20
Школярі з Кагарлика вивчають англійську мову з волонтерами-іноземцями
Фото з місця подій

Учні Кагарлицька школи №3 удосконалюють знання англійської мови, спілкуючись із волонтерами-іноземцями

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на "Кагарлик City".

Учні школи №3 міста Кагарлик долучилися до проєкту GoCamp. GoCamp, - це новий Всеукраїнський інноваційний формат табору з поглибленим вивченням англійської мови. Він передбачає співпрацю учнів та волонтерів, носіїв мови.

Цього року табір має назву "Creative Camp: Ми з України!". Проєкт містить інтерактивні арт-терапевтичні зустрічі з провідними іноземними та українськими митцями, зустрічі з експертами Snap Chat та спілкування з іноземними волонтерами.

Учителька англійської мови ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Тетяна Ткач розповіла:

Учасники табору з нашої школи є активними на мистецьких зустрічах та особливими є розмовні клуби з волонтерами GoCamp. Цього року в Кагарлицької школи №3 є 2 волонтери. Це Stacey Wellard з Бризбена (Австралія) та Robert Dunkley з Брайтона (Велика Британія).

Під час онлайн зустрічей учні розповідають про себе, свої уподобання, про місто та Україну, а також діляться тим, що будуть робити після перемоги України; що допомагає справлятися з стресом та занепокоєнням. 

У наступних зустрічах діти поговорять із іноземними викладачами про музику та емоції; їжу; знаменитостей; як зробити правильний вибір та інше.

Нагадаємо, що Президент України Володимир Зеленський ініціював створення глобального проєкту United24, який має на меті об’єднати людей з усього світу в їхньому бажанні допомогти нашій державі.

Читати "Моя Київщина" у Telegram