#

Сморід тільки посилився: під Гаврилівкою знову складують курячі трупи (ВІДЕО)

25.06.2018 06:19
Сморід тільки посилився: під Гаврилівкою знову складують курячі трупи (ВІДЕО)

Екологічна ситуація у Гаврилівцях після арешту подружжя Сігалів, власників одного з найбільших виробників курятини «Агромарс», та Івана Зозулі, директора підприємства, лише загострилася. Місцеві жителі стверджують, що за останні два дні сморід лише посилився

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "ТСН".

На полігоні, де виявили курячий могильник, та який розташований усього в кількох сотнях метрів від помешкань людей, уже тиждень мають відбуватися слідчі дії, проте слідчих на місці немає. Так само як і працівників птахокомплексу. Проте знімальною групою була помічена вантажівка, що рухалася у сторону лісу. Виявилося, що з таких машин просто у канаву зливають невідому рідину. За словами водія, воду, проте колір і запах свідчить про інше. З цієї самої канави два тижні тому брали проби для слідства.

На території іншої птахофабрики, розташованої у м. Димер, ситуація аналогічна. Уже чотири тижні люди бояться відкривати вікна через постійний сморід.

Місцеві мешканці за допомогою квадрокоптера навіть зняли відео того, що відбувається на території птахофабрики. З нього видно, що на території підприємства, біля пташників, лежать купи пташиних трупів, з яких тече рідина. Навколо — зграї ворон та лелек розтягують курячі рештки по околицях.

 

На території ферми — лише охорона. Вона підтверджує, що тут розкладаються пташині трупи. Додзвонитися Зозулі не вдалося, так само як і знайти когось з керівництва у головному офісі підприємства. Там представник служби безпеки сказав, що нікого з адміністрації немає на місці і знайти їх не можливо — десь на виробництві.

У Вишгородському районі кілька десятків птахоферм, і майже у кожному селищі, де вони розташовані, скаржаться на забруднене повітря, сказано у сюжеті.

Попри слідчі дії та відкрите кримінальне провадження, на сьогоднішній день досі немає жодного припису про те, що «Агромарс» повинен ліквідувати насліди. Місцеві продовжують потерпати від жахливого смороду, який лише посилюється у спеку.

Нагадаємо, внаслідок кримінального провадження, розпочатого у зв’язку з порушенням правил екологічної безпеки і санітарних норм, власників та топ-менеджмент «Агромарсу» було заарештовано. Пізніше прокуратура відпустила їх під заставу у 250 млн грн, проте суд зменшив розмір застави до 5 млн грн за кожного обвинуваченого.

Читати "Моя Київщина" у Facebook