#

Спортсмен із Ірпеня здобув бронзу на чемпіонаті України з вільної боротьби (ФОТО)

23.01.2021 10:30
Валерій Андрійцев

Ірпінчанин Валерій Андрійцев здобув бронзову медаль на чемпіонаті України з вільної боротьби

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на пресслужбу КОДА.

Зазначимо, що чемпіонат відбувся в Харкові. Ірпінський борець виступав у ваговій категорії 97 кг.

Додатково. Валерій Андрійцев – заслужений майстер спорту України, срібний призер Олімпійських ігор та чемпіонату Європи 2012 року, бронзовий призер чемпіонату світу 2014 року, чемпіон Європи та світу серед юніорів, переможець низки інших всеукраїнських і міжнародних змагань.

Нагадаємо, що 21 січня правоохоронці дізналися, що в місті Ірпінь по вулиці Антонова  невідомі напали на місцевого жителя.