#

Спортсмени із Бучі здобули 18 "золотих" медалей на турнірі із кікбоксингу (ФОТО)

20.12.2021 14:40

Цими вихідними, 18 і 19 грудня, відбувся турнір Бучанської ДЮСШ із кікбоксингу WAKO, серед початківців "CHRISTMAS CUP", із нагоди Дня святого Миколая

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на спільноту "Бучанська міська рада. Офіційна сторінка" у Facebook.

У турнірі взяли участь майже 80 кікбоксерів із Києва та області. Місто Буча представили кікбоксери Бучанської ДЮСШ та спортивного клубу кікбоксингу "ІППОН".

Змагання проходили у таких розділах: кік-лайт,лайт-контакт,семі-контакт, та основ фізичної підготовки.

Кікбоксери-початківці із Бучі, а їх було біля 30 здобули такі перемоги: 18 перших місць, 4 других місця, "бронзу" отримали 11 спортсменів.

У дописі зазначають, що усі учасники змагань були нагороджені та отримали новорічні подарунки.

Нагадаємо, що юні каратисти із Бучі стали призерами відкритого чемпіонату України.