#

Спортсмени Київщини посіли призові місця на чемпіонаті України з легкоатлетичних метань

26.02.2021 10:00
Фото з мережі Інтернет

23-25 лютого у Луцьку проводилися змагання чемпіонату України з легкоатлетичних метань – спортсмени Київщини показали гарні результати

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на пресслужбу КОДА.

Розпочався чемпіонат з метання молота. У цій дисципліні представникам Київщини не вдалося посісти призові місця.

Другого дня змагань виступали дискоболи. І вдже тут Анастасія Бондаренко серед жінок U-20 посіла третє місце.

Завершилися змагання метенням списа. Еріка Лукач із перевагою майже у 10 м впевнено виграла змагання серед юніорок U-20 та встановила особистий рекорд – 48.44 м. Кирило Шатілов у метанні списа серед юнаків U-18 виборов бронзову нагороду.

У метанні списа серед юніорів U-20 відразу дві сходинки п’єдесталу пошани посіли легкоатлети Київщини. Артур Фельфнер піднявся на першу сходинку, Євген Деулін – на третю.

Нагадаємо, що нещодавно у новому спортивному залі Вишнівської школи № 1 пройшов дитячий турнір із великого тенісу "Зимова вишня 2021".