#

Спортсмени з Київщини здобули срібло на чемпіонаті зі стрибків на батуті (ФОТО)

30.10.2020 12:00

На Одещині з 22 по 25 жовтня відбувся чемпіонат України зі стрибків на батуті, де спортсмени з Київщини здобули командне друге місце

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина", з посиланням на пресслужбу КОДА.

Володимир Савельєв і Жанна Ломова готували до цього виступу спортсменів зі Славутича.

Їхнім вихованцям вдалося здобути чотири медалі в індивідуальних виступах – золото й три бронзи, та командне друге місце.

Михайло Недайводін став єдиним, хто здобув медаль під час розіграшу Кубку України.

Серед чоловічого складу 17 місце посів Микита Касап, 22 – Андрій Шкула, а передостаннє, 33 місце, отримав Іван Антонічев.

Серед жіночого складу справи трішки краще – Анастасія Тарасенко здобула 5 місце, а Ганна Коршунова отримала 18 місце.

У синхронних стрибках до фіналу потрапила пара Андрія Шкуліпи та Івана Анонічева. Вони зайняли п’яте місце.