#

Спортсмени з Київщини стали переможцями Всеукраїнських змагань зі спортивної ходьби

22.12.2019 15:03

Учора, 21 грудня,  у Сумах відбулися Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби на честь доразового Олімпійського чемпіона Володимира Голубничого, у яких здобули перемогу спортсмени з Київської області

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на сторінку КО ШВСМ у Facebook.

Вихованці Київської обласної школи вищої спортивної майстерності (КО ШВСМ) стали чемпіонами та призерами на дистанції 5000м: Едуард Забуженко – 1 місце серед чоловіків U-23, Оксана Кулагіна – 2 місце серед жінок U-23, Людмила Оляновська – 1 місце серед жінок, Олександра Оляновська – 3 місце серед жінок.

Вітаємо наших вихованців та їхнього наставника Анатолія Соломіназ нагородами! Вітаємо Людмилу Оляновську з поверненням та перемогою! – йдеться у повідомленні.

Також нагадаємо, що в період з 18 по 19 грудня у Запоріжжі відбувся Кубок України з греко-римської боротьби, де представник Білої Церкви Сергій Грушин переміг Армена Варданяна.