#

Спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату гідно представили Київщину на чемпіонаті з лижних перегонів та біатлону

25.01.2021 16:32
Фото з місця події

Нещодавно завершився чемпіонат України з лижних перегонів та біатлону серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, у якому також взяли участь спортсмени з Київської області

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на пресслужбу КОДА.

Загалом у змаганнях чемпіонату ОРА взяли участь 52 спортсмени з інвалідністю з 11 областей України та Києва.

Першого дня перегони серед чоловіків LW 2-9 на дистанці 1400 м виграв титулований представник Київської області Григорій Вовчинський. Це не єдина нагорода Григорія. У біатлоні (спринт - 6 км для всіх класів) серед чоловіків LW 2-9 (6 км) він також став найкращим. І третю медаль, цього разу срібну Вовчинський виборов серед чоловіків LW 2-9 на трасі з дистанцією 6 км.

Серед жінок LW 2-9 (6 км) також маємо золоту медаль. Її здобула для медальної скарбнички Київської області Олександра Кононова. Ще одне золото Кононова взяла, змагаючись серед жінок в біатлоні (спринт) LW 2-9 (6 км).

Також нагадаємо, що бронза стала першою нагородою Катерини Бех з Київщини в дорослій кар'єрі і стала першою нагородою для України в сезоні 2020-2021.