#

Спортсменка з Київщини посіла третє місце в дебютній гонці з біатлону

25.11.2021 16:40
Дар'я Блашко

За результатами дебютної гонки біатлонного сезону Кубку IBU спортсменка з Київщини Дар'я Блашко стала третьою

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на сайт Київської обласної ради.

В Ідре стартували п'ять українок, три з яких представляють Київську область - Катерина Бех, яка поїде на Кубок світу після спринту, Дар'я Блашко, Надія Бєлкіна. А також представниці інших регіонів - Анна Кривонос та Ольга Абрамова.

Дар'я Блашко була найшвидшою серед українок на кожному з трьох кіл, випередивши Абрамову на 23 секунди, а Бех - на 44. Це дозволило їй піднятися на подіум одразу в першій гонці сезону.

Після другої стрільби Блашко посіла третє місце, з різницею між першим-п'ятим місцем менше десяти секунд.  Лідерці Дар'я програвала 6 секунд, а на останніх кілометрах змогла скоротити відствання до 3.1 секунди.

У підсумку наші українські спортсменки посіли наступні місця: Абрамова на фініші показала 13-й результат, програвши першому місцю трохи менше 40 секунд, а Бех - 16-а з відставанням майже у 48 секунд. Надія Бєлкіна з двома колами штрафу закінчила гонку на 31-му місці, а Анна Кривонос прийшла 60-ю.

Нагадаємо, що на Київщині розпочався всеукраїнський тренінг із розвитку спорту.