#

Спортсменка з Київщини стала володаркою Кубку України з важкої атлетики

08.03.2020 14:55
Євгенія Росінська

Спортсменка з Київщини Євгенія Росінська виборола золоту нагороду, ставши володаркою Кубку України в ваговій категорії 71 кг з результатом 183 кг

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на пресслужбу КОДА.

З 1 по 6 березня Чернігів приймав Кубок України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок. У складі збірної команди Київської області взяли участь вихованці відділення важкої атлетики Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту.

Євгенія Росінська виборола золоту нагороду, ставши володаркою Кубку України в ваговій категорії 71 кг з результатом 183 кг. Ще дві нагороди вибороли для Київщини підопічні Василя та Андрія Ковальчуків.

Андрій Фіялко посів 2 місце у ваговій категорії 61кг, продемонструвавши результ 221 кг. Андрій Тищенко став третім у вазі 61 кг з результатом 217 кг.

Також нагадаємо, що нещодавно в Польщі пройшли міжнародні змагання з художньої гімнастики ІІІ SOSNOWIEC WINTER CUP 2020, на яких талановиті гімнастки Київщини гідно представили область.