#

Спортсменки із Броварів здобули три нагороди та призове командне місце у Чемпіонаті України

17.03.2023 18:00

У Полтаві пройшли змагання Чемпіонату України U17 із вільної боротьби, на яких команда Київщини посіла 3 місце

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на сторінку  "Трибуна- Бровари" .

Броварська школа спорту (КЗ КОР Центр олімпійської підготовки) була представлена виключно дівчатами. Спортсменки вибороли три призових місця:

• Євгенія Друзенко здобула 2 місце у вазі 46кг;
  • Валерія Лола посіла 1 місце у вазі 57кг;
  • Марія Мізюрко виборола "золото" у вазі 61кг.

У командному заліку серед збірних із 18 регіонів, команда Київщини посіла 3 місце.

Нагадаємо, що Білоцерківські спортсмени стали переможцями Всеукраїнського турніру з бойового самбо.