#

Студент з Ірпеня виборов бронзову медаль на світовому турнірі з дзюдо в Тель-Авіві (ФОТО)

30.01.2020 11:28
Фото з мережі Інтернет

Студент Навчально-наукового інституту фінансів і банківської справи Університету державної фіскальної служби Яків Хаммо завоював бронзову медаль на світовому турнірі з дзюдо

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на сайт Ірпінської міської ради.

За інформацією, спортсмен упевнено дійшов до півфіналу у ваговій категорії від 100 кг, перемігши суперників із Австрії, Киргизстану та Японії. У півфінальній сутичці українець поступився майбутньому переможцю турніру, ізраїльтянину Ору Сассону.

У поєдинку за третє місце Хаммо достроково переміг Стефана Хегая з Австрії.

Нагадаємо, у 2018 році Яків виборов "золото" на турнірі серії Гран-прі в Гаазі (Нідерланди).

Восени минулого року він завоював срібну медаль на міжнародному турнірі серії "Grand Slam", який проходив у столиці Об’єднаних Арабських Еміратів Абу-Дабі.

Крім того, Яків Хаммо – чемпіон Європи серед юніорів, бронзовий призер Європейських ігор та юніорського чемпіонату світу, учасник Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро.

Також нагадаємо, що футболісти клубу "Колос" із Ковалівки Васильківського району, які лише минулого року дебютували в українській Прем’єр-лізі, незабаром отримають новий домашній стадіон місткістю 5000 місць.