#

Суд арештував птахофабрику Бахматюка на Броварщині

03.12.2020 09:00
Суд арештував птахофабрику Бахматюка на Броварщині
Олег Бахматюк

12 листопада Печерський райсуд Києва за клопотанням прокуратури наклав арешт на цілісні майнові комплекси Олега Бахматюка, що на Броварщині та у Києві

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина"  з покликанням на пресслужбу печерського районного суду міста Києва.

Ці комплекси належать ТОВ "Птахофабрика Київська" та знаходяться за адресами: м. Київ, Броварський проспект, 99; Київська область, Броварський район, с. Пухівка, вул. Радгоспна, 37.

Заборонити відчужувати та будь-яким іншим чином розпоряджатися таким нерухомим майном, у тому числі, але не виключно, продавати, міняти, дарувати, розділяти (виділяти), передавати в іпотеку, оренду, вносити до статутного капіталу юридичних осіб та інше,  йдеться в судовій ухвалі.

У судових матеріалах вказується, що ТОВ "Птахофабрика Київська" було підконтрольне Олегу Бахматюку, а нерухомість передана в заставу для НБУ як забезпечення боргів банку "Фінансова ініціатива" (теж належав Бахматюку) по рефінансуванню.

Нещодавно Державна виконавча служба намагалася продати ці активи на майданчику ДП "СЕТАМ", але відповідна угода зірвалася на фоні того, що в т.ч. первинні покупці, які запропонували за ці лоти майже 1 млрд грн та при цьому могли мати зв’язки з Бахматюком, не сплатили кошти.

Так, в ухвалі Печерського райсуду м. Києва від 12.11.2020 наводиться інформація/висновки слідчих, що Олегом Бахматюком вчиняються дії по придбанню об'єктів нерухомості, що належать ТОВ "Птахофабрика Київська", а саме їх цілісні майнові комплекси, через підконтрольні йому суб'єкти господарської діяльності та фізичних осіб, зокрема таких як ТОВ "КУА «Євротранс-Інвест", ТОВ "ФК "Фінгарант", ТОВ "Карпатська нафтова компанія", ТОВ "Альдаріс-груп", ТОВ "Лейн Груп".

Додамо, що ДП "СЕТАМ" запланувало 28 грудня цього року аукціони з продажу згаданих майнових комплексів площею 126 579,4 кв.м (за адресою м. Київ, Броварський проспект, 99) і площею 5773,7 кв.м (за адресою Київська область, Броварський район, с. Пухівка, вул. Радгоспна, 37).

Їх стартова ціна 100,8 млн грн і 3,98 млн грн відповідно (на аукціонах 15.10.2020 було 126 млн грн і 4,97 млн грн).

Нагадаємо, що відповідно до протоколу Димерської селищної територіальної виборчої комісії, за Володимира Підкурганного проголосувало 1918 чоловік, що склало 30,27% від всіх, хто взяв участь у виборах селищного голови.

Читати "Моя Київщина" у Telegram