#

Суд поновив на посаді генерального директора Київської обласної лікарні №2: стали відомі подробиці

30.05.2024 19:02
Суд поновив на посаді генерального директора Київської обласної лікарні №2: стали відомі подробиці
Ігор Кучма

У четвер, 30 травня, апеляційний суд скасував рішення щодо звільнення Ігоря Кучми – лікаря з 30-ти річним стажем, який виграв відкритий конкурс і був призначений на посаду директора  Київської обласної лікарні №2

Як повідомляє «Моя Київщина» з посиланням учасників судового процесу, апеляційним судом надано належну оцінку доказам справи, ухвалено законне та справедливе рішення. 

Рішення про звільнення Кучми було ухвалено керівництвом Київської облради ще в серпні 2023 року. На місце Ігоря Кучми була призначена помічниця скандального нардепа Олександра Дубінського, колишній випусковий редактор 1+1, Марія Кисельова, яка взагалі немала ніякого відношення до медицини. 

У ЗМІ писали про те, що таке рішення могло бути обумовлене спробою ділків захопити 5,5 гектарів столичної землі в Сирецькому гаю, де знаходиться стаціонар Київської обласної лікарні з ціллю забудувати цю землю. 

Пан Кучма – кваліфікований лікар вищої категорії зі стажем роботи понад 32 роки роботи. Досить тривалий час обіймав керівні посади, починаючи з 1999 року він був завідувачем відділення гемодіалізу в Олександрівській лікарні. З 2002 по 2012 рік Кучма був головним нефрологом міста Києва. Він є автором понад двадцяти наукових робіт, співавтором національного підручника по нефрології неодноразово друкувався в  європейському виданні “Nephrology Dialysis Transplantation” та інших європейських наукових часописах. За свою практику він мав 5 світових докладів в Америці та Європі, щороку представляє Україну на Всесвітньому дні нирки із науковими доповідями як нефролог. Варто зауважити, що рік тому, завдяки роботі Ігоря Кучми, у лікарні №2 було відкрито відділення реабілітації важкопоранених українських захисників – фактично єдиний подібний заклад в усьому столичному регіоні.

Читати "Моя Київщина" у Telegram
Теги: