#

Суд скасував підозру ексзаступнику начальника обласної поліції Київщини

24.12.2020 20:20
Суд скасував підозру ексзаступнику начальника обласної поліції Київщини
Фото з місця події

Київський апеляційний суд 23 грудня скасував повідомлення про підозру колишньому заступнику начальника обласної поліції Київщини

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на сторінку "Кононенко Кайло Та Партнери" у Faсebook.

Сергія Рекуна звинувачували у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 28, ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 365 КК України. Повний текст ухвали Київського апеляційного суду буде оголошено лише 28 грудня 2020 року.

Адвокатом Кайло І.Ю. АО "Кононенко, Кайло та партнери" та адвокатом Безпалий Т.Г.(АО "Правовий Альянс") протягом здійснення захисту інтересів посадовця, тричі було доведено відсутність обґрунтованої підозри: дві ухвали Печерського райсуду м. Києва, якими відмовлено в задоволенні клопотань про обрання запобіжного заходу та відсторонення від посади, ухвала Київського апеляційного суду щодо відсторонення від посади. Очікуємо законного рішенння прокурорів Офісу Генерального прокурора та слідчих ДБР щодо закриття кримінального провадження, йдеться у дописі.

Нагадаємо, що суд виніс вирок двом зловмисникам, які вчинили напад на пенсіонерку в Ірпені.

Читати "Моя Київщина" у Telegram
Теги: