#

Суддя, якого хотів врятувати Біркадзе, буде відсторонений від роботи

21.06.2024 14:37
Суддя, якого хотів врятувати Біркадзе, буде відсторонений від роботи
Олексій Тандир

Суддя Тандир, який насмерть збив нацгвардійця, намагався оскаржити своє звільнення з посади, проте Вища рада правосуддя не підтримала його

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на сайт Вищої ради правосуддя.

Розглянувши скаргу судді Макарівського районного суду Київської області Олексія Тандира та його представника – адвоката Олега Юрченка, Вища рада правосуддя вирішила залишити без змін рішення Другої Дисциплінарної палати ВРП від 24 квітня 2024 року № 1241/2дп/15-24 про притягнення до дисциплінарної відповідальності та застосування до нього дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення з посади, - йдеться в повідомленні.

Олексій Тандир скористався своїм правом на оскарження рішення Дисциплінарної палати у Вищій раді правосуддя. Рішення Вищої ради правосуддя можуть бути оскаржені в порядку, встановленому статтею 52 Закону України "Про Вищу раду правосуддя". 

Олексій Тандир підозрюється у вчиненні злочину, передбаченого частиною 3 статті 286 -1 Кримінального кодексу України, а саме порушення правил безпеки дорожнього руху та керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, що спричинило смерть потерпілого. Ця стаття передбачає позбавлення волі від 5 до 10 років та втрата права керувати транспортними засобами на строк від п’яти до десяти років.

Варто зазначити, що у ЗМІ з'являлися фото з місця ДТП за участі Тандира. І з суддею тоді розмовляв Георгій Біркадзе, колишній голова Броварської РДА, який зараз сам проходить по кримінальній справі щодо витиків інформації з НАБУ.

Нагадаємо, що Броварський міськрайонний суд Київської області призначив на 24 червня підготовче засідання у справі проти колишнього президента Віктора Януковича та його соратників.

Читати "Моя Київщина" у Telegram