#

Тренер Ірпінської ДЮСШ помер у дорозі після закінчення турніру в Литві

15.11.2019 13:54
Тренер Ірпінської ДЮСШ помер у дорозі після закінчення турніру в Литві
Фото з мережі Інтернет

У неділю, 10 листопада, тренер Ірпінської ДЮСШ Євгеній Грабовецький помер у литовському місті Шауляй, коли разом з командою повертався зі змагань

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посилання на сторінку Ірпінської дитячо-юнацької спортивної школи у Facebook.

"10 листопада після закінчення міжнародного турніру з регбі в дорозі до України,в литовському місті Шауляй помер тренер Ірпінської ДЮСШ Євгеній Федорович Грабовецький. Євгеній Федорович працював тренером в ДЮСШ з 2018 року. Також він відомий по роботі асистентом головного тренера жіночої національної команди України з регбі-7, жіночої збірної України U18 та Київському "Феніксі", - йдеться у повідомленні.

Колектив ДЮСШ висловлює своє щире співчуття родині та близьким Євгена Федоровича з приводу тяжкої втрати. Світла пам’ять про Євгенія Федоровича як про гарного тренера, чудову людину та його внесок у розвиток українського регбі завжди житиме в серцях усіх, хто його знав, любив та поважав. Вічна пам’ять!

Нагадаємо, що 25 жовтня в Ірпінському історико-краєзнавчому музеї відбулася презентація книги школярки Анни Захаренко "Частоти Всесвіту, або нотатки мрійниці", яку вона видала власним коштом.

Читати "Моя Київщина" у Facebook
Теги: