#

У Білій Церкві презентували платформу Urbio

19.01.2021 17:20
У Білій Церкві презентували платформу Urbio
Фото з місця події

У п’ятницю, 15 січня, в Білій Церкві пройшла презентація платформи Urbio, яку планують впровадити до використання в рамках програми  "Розумна громада" на 2021-2023 роки

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на сайт Білоцерківської міської ради.

Комплексну цільову програму "Розумна громада" було затверджено на сесії Білоцерківської міської ради від 24 грудня 2020 року № 69-05-VIIІ. Дана програма розроблена з урахуванням вимог законів України та відповідає пріоритетним напрямам розвитку Білоцерківської міської територіальної громади.

Представники Компанії FDI Ukraine Владислав Шалений та Сергій Стефанський презентували платформу Urbio на базі якої вже працюють реєстри територіальних громад в ряді міст України. Дана платформа є основою та фундаментом створення розумного міста для збирання, сортування та опрацювання даних.

Платформа надає можливість користування такими продуктами:

  • реєстр територіальної громади – система дозволяє виконувати необхідні реєстраційні дії з автоматичним формуванням необхідних документів - реєструвати або знімати з реєстрації за місцем проживання (перебування) мешканця громади, друкувати заяви, довідки, повідомлення. Реєстраційні записи підписуються КЕП (ЕЦП) користувача який виконує реєстраційну дію;
  • Urbio Облік адрес - система дозволяє вести адреси фізичних об’єктів (будівлі, елементи інфраструктури) використовуючи єдиний уніфікований підхід;
  • платформа Urbio  - є технологічною основою для зручного та ефективного керування розумним містом/регіоном, яка дозволяє автоматизувати централізований облік та управління даними користувачів всіх модулів Платформи.

Одна з найбільших переваг від встановлення Реєстру – це переведення послуг, які надає міська рада, в онлайн формат.

Варто зазначити, що напередодні Компанія FDI Ukraine провела індивідуальний аналіз та аудит роботи міської влади, врахувала усі особливості Білоцерківської громади та провела консультації із фаховими структурними підрозділами щодо впровадження деяких аспектів "Розумної громади".

Присутні мали можливість задати запитання, які їх цікавили та отримати кваліфіковану відповідь основану на індивідуальних потребах.

Нагадаємо, що 14 січня відбулася друга сесія Білоцерківської районної ради VIII скликання, під час якої депутати розглянули близько 30 питань.

Читати "Моя Київщина" у Facebook