#

У Білій Церкві "Приватбанк" попри судову постанову не повертає кошти підприємцям (ВІДЕО)

24.03.2021 15:45
У Білій Церкві "Приватбанк" попри судову постанову не повертає кошти підприємцям (ВІДЕО)
Фото з мережі інтернет

Протягом багатьох років спілка дрібних підприємців Білої Церкви намагається повернути кошти, які зникли з їх рахунку у другому відділенні "Приватбанку" не дивлячись на чисельні ухвали судів, що зобов’язують установу повернути кошти

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина"

Банкіри дозволяють собі не виконувати ухвали судів, та більше того, не допускають слідчих до фінансових документів у рамках кримінального провадження, що було порушене по факту зникнення коштів.

Не надто переймається цією справою і прокуратура, адже досудове розслідування у цій справі йде вже понад чотири роки, і кінця йому не видно. За словами голови спілки, особам, які можуть бути причетними до крадіжки грошей навіть не повідомлено про підозру. На її думку слідство умисно затягують, а винні особи через це зможуть уникнути кримінальної відповідальності.

Чи то від вседозволеності, чи то від безкарності, працівники того ж другого відділення "Приватбанку" не зупинилися на досягнутому та ошукали пенсіонерку. Спочатку її умовили відкрити депозит, а потім привласнили її кошти.

Затягування розслідування кримінальної справи, не виконання прокуратурою та керівництвом "Приватбанку" ухвал судів призвело до того, що для відновлення справедливості та покарання винних члени спілки підприємців змушені вдатися до радикальних дій, до того часу, поки винні не понесуть покарання, а незаконно зниклі кошти не повернуть їх власникам.

Нагадаємо, що у соціальних мережах Ольга Василевська-Смаглюк опублікувала допис, де розповідає, що невеликі підприємства є причиною тіньової економіки в нашій державі.


Читати "Моя Київщина" у Facebook