#

У Білій Церкві планують відкриття виробництва електрофурнітури

05.03.2019 12:51
У Білій Церкві планують відкриття виробництва електрофурнітури

У місті на території індустріального парку незабаром відкриється новий завод Plank, що спеціалізується на виробництві електрофурнітури

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "04563".

Підприємець та інвестор Василь Хмельницький впевнений, що для розвитку економіки необхідно виробляти саме ті товари, які країна імпортує з-за кордону.

"Днями їздив до Індустріальний парк "Біла Церква". Протягом року тут збудовано перший завод Plank, який через місяць почне працювати на повну силу. Будемо виробляти електрофурнітуру. Переконаний, що в Україні можна дешево та якісно виробляти все те, що імпортуємо із Польщі, Китаю та інших країн. Перша тестова продукція нашого заводу Plank вже на полицях місцевого Епіцентру",  - написав Василь Хмельницький.

Підписуйтесь на офіційну сторінку порталу "Моя Київщина" у Facebook.

Бізнесмен розповів, що в планах на 2019 рік - відкрити ще два нових заводи на території індустріального парку «Біла Церква». Він закликав малий бізнес до співпраці.

"У 2019 ми плануємо запустити ще два заводи в індустріальному парку. Якщо ви бізнесмен, у вас є маленьке виробництво або його прототип - приходьте, будемо разом думати, як його розширити. З маленьких кроків - до перезапуску економіки", - додав бізнесмен.

Читати "Моя Київщина" у Facebook