#

У Білій Церкві водій тікав від правоохоронців та збив жінку

08.01.2020 14:30
У Білій Церкві водій тікав від правоохоронців та збив жінку
фото з місця події

Учора, 7 січня, у Білій Церкві патрульні зупиняли автомобіль іноземної реєстрації за порушення правил дорожнього руху, однак водій проігнорував вимогу, через це на великій швидкості збив жінку-пішохода

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на прес-службу ГУ Нацполіції у Київській області.

"Прискорюючись, 24-річний чоловік не впорався з керуванням автомобіля та допустив наїзд на пішохода, проте, продовжив тікати. Силами патрульної поліції " Тор" порушника зупинили і затримали. Як виявилося, затриманий не мав при собі документів на право керування транспортним засобом", - йдеться в повідомленні.

Постраждалу 46-річну місцеву жительку госпіталізували в лікарню з черепно-мозковою травмою, переломом ребер та забоями.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

Також на чоловіка склали два адміністративних протоколи за ч. 2 ст. 122 (перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху) і за ст. 122-2 (Невиконання водіями вимог про зупинку) КпАП. Подальшу долю зловмисника вирішить суд.

Нагадаємо, що 7 січня в місті Буча водій таксист на перехресті спричинив аварію.

Читати "Моя Київщина" у Telegram
Теги: