#

У Білоцерківській колонії засудженим заборгували понад 420 тис грн заробітної плати

17.07.2020 13:50
У Білоцерківській колонії засудженим заборгували понад 420 тис грн заробітної плати
Фото з мережі Інтернет

У Білоцерківській виправній колонії прокуратура Київської області разом з спеціалістами органів державного контролю здійснила перевірки з питань дотримання прав засуджених

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на пресслужбу прокуратури Київської області.

За результатами яких встановлено, що службовими особами державного підприємства "Підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України № 35", на якому працевлаштовані засуджені, які відбувають покарання в державній установі "Білоцерківська виправна колонія № 35", грубо порушено законодавство про працю.

Так, держпідприємством не виплачено заробітну плату засудженим за поточний рік, з якої відраховуються кошти на погашення завданих внаслідок вчинення злочинів державі чи потерпілим збитків, на загальну суму понад 420 тис грн.

Реагуючи на вказані порушення, Білоцерківською місцевою прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом невиплати заробітної плати засудженим за ч. 1 ст. 175 КК України.

Досудове розслідування здійснюється слідчим відділом Білоцерківського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області.

Нагадаємо, що у суботу, 25 липня, у Білій Церкві відбудеться традиційний велопробіг "ВелоБеЦик-2020", участь у якому можуть взяти любителі двоколісних без вікових обмежень.

Читати "Моя Київщина" у Telegram