#

У Білоцерківській виправній колонії приховали нещасний випадок

10.06.2024 09:09
У Білоцерківській виправній колонії приховали нещасний випадок
Фото з мережі Інтернет

Працівники Офісу Омбудсмана під час виконання функцій НПМ виявили факт прихованого нещасного випадку на виробництві у ДУ "Білоцерківська виправна колонія № 35", під час виконання засудженим робіт на контрагентському об’єкті

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Офісу Омбудсмана України.

Роботодавець упродовж доби мав проінформувати про нещасний випадок територіальні органи Держпраці та Пенсійний фонд України, чого не зробив. У свою чергу вони також не ініціювали проведення розслідування за інформацією, яка повинна була надійти. 

Лише за втручання Представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в місцях несвободи у колонії провели службове розслідування та адміністрація підприємства розпочала комісійне розслідування нещасного випадку.

За результатами вжитих заходів нещасний випадок визнано таким, що пов’язаний з виробництвом із складанням акту форми Н-1 та подальшим нарахуванням страхових виплат потерпілому від нещасного випадку на виробництві.

Омбудсман України Дмитро Лубінець підкреслив, що для подальшого з’ясування усіх обставин приховування нещасного випадку та притягнення до відповідальності винних осіб буде ініційована низки службових розслідувань та перевірок правоохоронними органами.

Нагадаємо, що Дмитра Киришуна поновили на посаді секретаря міськради Білої Церкви.

Читати "Моя Київщина" у Telegram