#

У Білоцерківському районі алкоголіки ахметовського "Укртелекому" займаються вимаганням

11.11.2020 19:36
У Білоцерківському районі алкоголіки ахметовського "Укртелекому" займаються вимаганням
Рінат Ахметов

Житель дачного кооперативу в Білоцерківському районі повідомляє, що співробітники "Укртелекому" вимагають гроші через пошкодження кабелю, який нібито стався з його вини

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на власні джерела.

Власник земельної ділянки в одному з дачних кооперативів Білоцерківського району повідомив, що нещодавно запросив геодезистів, які розставили межі відповідно до кадастрової карти. Після цього було встановлено паркан навколо ділянки, для чого проводилися земельні роботи.

Згодом до його помешкання приїхали співробітники "Укртелекому" і повідомили, нібито при встановленні паркану була пошкоджена лінія зв’язку. Але варто зауважити, що від паркану до відмітки "кабель" 2,9 метри. Відповідно до чинного законодавства, охоронна зона прокладених під землею комунікацій становить 2 метри, тому власник своїми діями жодним чином не міг пошкодити дріт.

При цьому співробітники компанії олігарха Ахметова три дні поспіль шукали причину пошкодження, робили розкопки за 3 метри від паркану, але так нічого й не знайшли. Слід зауважити, що в робочий час працівники "Укртелекому" кожного дня вживали горілку, а пусту тару навмисно викинули на приватну територію.

Але після цього розпочалося найцікавіше: старший бригади почав вимагати кошти в сумі 2 500 грн від чоловіка, хоча доказів його вини в поломці лінії – немає. При цьому оплата, на думку працівника компанії, мала відбуватися виключно готівкою, без жодних квитанцій чи можливості проведення операції через банківські сервіси. На вимогу надати план прокладання комунікацій, акт пошкодження чи інші документи – чоловік отримав відмову. На його думку, таким чином працівники "Укртелекому" просто хочуть компенсувати витрати на горілку.


Довідково:

У 2011 році компанія "ЕСУ" (належить австрійській компанії EPIC, зараз Raga Establishment) викупила у держави компанію "Укртелеком", заплативши 10,57 мільярда гривень за 92,79% акцій.

У 2013 році група компаній СКМ Ріната Ахметова викупила акції телеком-оператора. У травні 2017 року ФДМУ звернувся до суду з позовом до компанії "ЕСУ", вимагаючи розірвати договір купівлі-продажу акцій оператора через невиконання інвестиційних зобов'язань у розмірі 450 млн доларів.

19 жовтня 2017 року Господарський суд Києва за позовом Фонду держмайна розірвав укладений в березні 2011 року за підсумками приватизаційного конкурсу договір купівлі-продажу акцій "Укртелекому" компанією "ЕСУ", тим самим повернувши пакет акцій "Укртелекому" в державну власність.

12 грудня 2017 року апеляційний суд відмовився задовольнити апеляцію компанії "ЕСУ" на рішення попередньої судової інстанції, згідно з яким в державну власність було повернуто компанія "Укртелеком".

У липні 2018 року Верховний суд України задовольнив касаційну скаргу компанії "ЕСУ" на рішення судів про розірвання приватизаційного договору на 92,8% акцій "Укртелекому" і повернув справу на повторний розгляд до суду першої інстанції.

Читати "Моя Київщина" у Facebook