#

У Бориспільському районі особі незаконно передали шість га землі під будівництво

11.08.2020 15:10
У Бориспільському районі особі незаконно передали шість га землі під будівництво
Фото з мережі Інтернет

Завдяки діям прокуратури державі повернуто шість га землі на території Вишеньківської сільської ради Бориспільського району

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на пресслужбу прокуратури Київської області.

Бориспільським міськрайонним судом задоволено позов Бориспільської місцевої прокуратури в інтересах держави до сільської ради та громадянина про визнання недійсними рішень органу місцевого самоврядування та державного акту на право власності на земельну ділянку, яка незаконно отримана фізичною особою у приватну власність для розміщення господарських будівель та споруд.

Суд погодився з доводами прокуратури щодо перевищення сільрадою компетенції на розпорядження спірною землею через її розташування поза межами населеного пункту.

За результатами вжитих прокуратурою заходів, державним реєстратором до Реєстру речових прав на нерухоме майно внесено відомості про скасування права речового права за відповідачем на спірну земельну ділянку, чим остаточно поновлено порушені права держави.

Нагадаємо, що в аеропорту "Бориспіль" відкрили виставку "Сила підпису", де можна побачити автографи відомих особистостей.

Читати "Моя Київщина" у Telegram