#

У Борисполі хлопець катався на іномарці в стані алкогольного сп’яніння (ФОТО)

13.11.2019 09:41
 У Борисполі хлопець катався на іномарці в стані алкогольного сп’яніння (ФОТО)
Автомобіль хлопця

У місті Бориспіль 21-річний водій автомобіля Chevrolet Lacetti перетнув суцільну лінію дорожньої розмітки та зупинився на зеленій зоні

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із посиланням на сторінку "Патрульна поліція Борисполя" у Faсebook.

Дане порушення ПДР не могло не привернути увагу провоохоронців. Під час спілкування з водієм патрульні виявили ознаки наркотичного сп’яніння. Пройти огляд 21-річний водій погодився. Згідно висновку лікаря-нарколога водій дійсно перебуває в стані сп’яніння.

Також, оскільки в інспекторів було достатньо підстав вважати, що особа, може мати при собі речі, обіг яких заборонено чи обмежено, провели поверхневу перевірку. Під час якої виявили в водія поліетиленовий пакет з білою порошкоподібною речовиною. З даного приводу на місце події поліцейські викликали слідчо-оперативну групу.

А 21-річний водій отримав від патрульних постанову за ч. 1 ст.122 КУпАП (порушення інших правил дорожнього руху) та протокол за ч.1 ст. 130 КУпАП (керування в стані сп’яніння). Також інспектори вилучили у чоловіка посвідчення водія видавши натомість тимчасовий дозвіл.

Читати "Моя Київщина" у Facebook
Теги: