#

У "Борисполі" затримали 23-річну українку з повною валізою прекурсорів (ФОТО)

29.10.2020 15:05
У "Борисполі" затримали 23-річну українку з повною валізою прекурсорів (ФОТО)
Фото з місця події

Сьогодні, 29 жовтня, митники затримали 23-річну українку, яка мала при собі валізу з прекурсорами, однак для проходження митного контролю обрала спрощену систему "зелений коридор"

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на сторінку "Київська митниця Держмитслужби" у Facebook.

Зазначимо, що дівчина поверталася авіарейсом з Йорданії через аеропорт "Бориспіль".

Обравши для проходження митного контролю спрощену систему "зелений коридор", громадянка гарантувала, що не має товарів, які підпадають під встановлені законодавством заборони та обмеження щодо ввезення на митну територію України.

Однак під час перевірки дорожньої валізи пасажирки на сканері київські митники виявили медикаменти.

Лікарські засоби знаходилися у поліетиленових пакетах. Всього було виявлено 3 090 блістерів (61800 пігулок) препарату "TRIFED hikma" та 800 блістерів (8000 пігулок) препарату "UNIFED".

Схоже, що для економії місця у багажі дівчина всі препарати переміщувала без фабричної картонної упаковки, бо й особистих речей у її валізі не було.

Як з’ясувалося, після проведення експрес-тесту до складу лікарських засобів "TRIFED hikma" та "UNIFED" входить діюча речовина Pseudoephedrine, яка належить до прекурсорів, обіг яких обмежено і стосовно яких українським законодавством встановлюються заходи контролю.

На момент проходження митного контролю дівчина не надала оформлену митну декларацію, за консультацією до працівників митниці не зверталася. Рецепта на переміщувані нею лікарські засоби не мала.

Київською митницею складено протокол про порушення митних правил за ст.471 Митного кодексу України. Медичні препарати вилучено до винесення судом рішення у справі.

Нагадаємо, що гендиректор "Борисполя" став очільником Державної митної служби.Читати "Моя Київщина" у Facebook