#

У "Борисполі" затримали 28-річного чоловіка, що намагався ввезти брендований одяг загальною вартістю у пів мільйона гривень (ФОТО)

29.10.2020 18:51
У "Борисполі" затримали 28-річного чоловіка, що намагався ввезти брендований одяг загальною вартістю у пів мільйона гривень (ФОТО)
Фото з місця події

Нещодавно працівники Держмитслужби в аеропорту "Бориспіль" на "зеленому коридорі" вилучили партію взуття та одягу таких світових брендів як Lorо Piana, BERLUTI, LOUIS VUITTON, ISAIA та GUCCI

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на сторінку "Київська митниця Держмитслужби" у Facebook.

28-річний українець, повертаючись з Польщі, намагався ввезти без сплати належних коштів 30 одиниць одягу та взуття цих торгових марок. Пасажир гарантував, що не має товарів, сумарна вартість яких перевищує еквівалент у 1000 євро (передбачений ліміт для переміщення на авіатранспорті без оподаткування).

На запитання митників чоловік повідомив, що переміщує через митний кордон України речі, вартість яких він не пам'ятає, оскільки набував їх протягом тривалого часу. Як виявилося, у ручній поклажі пасажира та в його валізі знаходилися чоловічі речі: верхній одяг, костюм, сорочка, брюки, 11 пар брендового взуття, 14 пар шкарпеток та головні убори. Усі вони були нові, більшість з них – з бірками.

Якщо вірити даним інтернет-сайтів, то лише одне трикотажне чоловіче пальто без підкладки Loro Piana коштує приблизно 4 тис євро, а пара шкарпеток GUCCI - 155 доларів США.

Одяг, взуття та головні убори вилучено до винесення судом рішення у справі. А на шопера складено протокол про порушення митних правил за статтею 471 Митного кодексу України.

Нагадаємо, що на території міжнародного аеропорту «Бориспіль» патрульні затримали водія у стані алкогольного сп’яніння.

 


Читати "Моя Київщина" у Facebook