#

У Борисполі затримали водія з амфетаміном

03.10.2019 10:16
У Борисполі затримали водія з амфетаміном
Фото з місця події

Цієї ночі, між 2 та 3 жовтня, на території аеропорту "Бориспіль" патрульні затримали чоловіка за порушення правил дорожнього руху, а згодом виявили у нього канабіс та амфетамін

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на сторінку патрульної поліції Борисполя у Facebook.

Патрульні за порушення ПДР зупинили Peugeot 301, а під час спілкування та перевірки документів водій помітно нервував. Тому інспектори вирішили провести поверхневу перевірку.

У салоні автомобіля правоохоронці виявили паперовий згорток в якому, зі слів водія, знаходилась наркотична речовина рослинного походження, а саме канабіс.

Також патрульні виявили у водія ознаки наркотичного сп’яніння та запропонували пройти огляд у лікаря, на що він погодився. Результат перевірки позитивний — водій знаходиться під дією канабісу та амфетаміну.

Нагадаємо, що 2 жовтня у "Борисполі" затримали іноземців, у яких були вклеєні підроблені візові етикетки Європейського союзу.

Читати "Моя Київщина" у Facebook
Теги: