#

У Бородянському районі комунальне підприємство незаконно видобувало пісок

07.08.2019 05:26
У Бородянському районі комунальне підприємство незаконно видобувало пісок
Фото з мережі Інтернет

Прокуратура Київщини вимагає відшкодувати державі 1,6 млн грн комунальним підприємством, яке незаконно видобувало пісок у Бородянському районі

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із посиланням на прес-службу прокуратури Київської області.

Ухвалою Господарського суду Київської області відкрито провадження у справі за позовом Фастівської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Державної екологічної інспекції Столичного округу, Здвижівської сільської ради до одного з комунальних підприємств Бородянського району про відшкодування шкоди, завданої внаслідок самовільного користування надрами, в розмірі майже 1,6 млн грн.

Прокуратурою встановлено, що господарська діяльність на території водойми, що знаходиться в с. Здвижівка Бородянського району комунальним підприємством здійснювалась з порушенням вимог природоохоронного законодавства. Зокрема, роботи, в тому числі, з розчищення, днопоглиблення та берегоукріплення водойми проводились за відсутності необхідної для їх проведення погодженої проектної документації.

Також нагадаємо, що правоохоронці затримали у Бориспільському районі групу осіб, яка незаконно видобувала пісок та завдала державі збитків на суму понад 71 млн грн.

Водночас видобуток піску та подальша його реалізація різним суб’єктам господарської діяльності виконувалися за відсутності необхідної для їх проведення дозвільної документації, а саме - спеціального дозволу на надрокористування. Внаслідок самовільного видобутку піску державі завдано збитків у зазначеному розмірі.

 

Читати "Моя Київщина" у Facebook