У Бородянському районі внаслідок ДТП загинула людина
У суботу, 25 січня, у селі Поташня на трасі "Київ-Ковель" Бородянського району зіткнулося два автомобіля: Mazda та Chevrolet
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на прес-службу ГУ ДСНС України у Київській області.
В результаті дорожньо-транспортної пригоди водій автомобіля Chevrolet від отриманих травм загинув на місці події.
Водійка автомобіля Mazda отримала травми різного ступеня тяжкості та була госпіталізована працівниками медичної допомоги до лікувального закладу.
Черговий караул, який виїхав на місце події, провів роботу по деблокації загиблого чоловіка з понівеченого авто за допомогою гідравлічного та шанцевого інструменту. Для проведення робіт залучались 3 чоловіка особового складу ДСНС.
Деталі дорожньо-транспортної пригоди наразі з’ясовуються.
Читати "Моя Київщина" у Telegram