У Броварах автобус наїхав на пішохода

Учора, 11 жовтня, близько 8:00 в Броварах по вулиці Сергія Москаленка сталася ДТП, водій маршрутного автобуса "Київ-Дударків" №359 скоїв наїзд на 20-річного пішохода, мешканця Харківської області
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "AT BROVARY".
Аварія трапилася неподалік новобудов біля ТЦ "Фора", що на вулиці Сергія Москаленка, 39. Автобус, який рухався в бік окружної дороги, здійснив наїзд на пішохода, який переходив проїжджу частину вищевказаної вулиці в невстановленому для переходу місці. 29-річний водій автобуса не встиг відреагувати на перебігаючого дорогу юнака та здійснив наїзд.
У результаті ДТП пішохода з численними травмами каретою швидкої допомоги було доставлено до Броварської клінічної лікарні. Під час аварії в салоні автобуса перебувало 10 пасажирів, які, як і водій, не постраждали.
Наразі постраждалий знаходиться в тяжкому стані та спостерігається в реанімаційному відділенні.
Читати "Моя Київщина" у Telegram