#

У Броварах київські поліцейські побили людей (ВІДЕО)

01.04.2020 06:56
У Броварах київські поліцейські побили людей (ВІДЕО)
Фото з мережі Інтернет

Стало відомо, що 27 березня в місті Бровари група правоохоронців побили адвоката Миколу Пономарьова та його батька

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на "На Два Слова".

Микола Пономарьов розповідає, що його батько, директор транспортного підприємства, дізнався, що один із його водіїв керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння. Відтак, чоловіки поїхали в місто Бровари, щоби встановити місце знаходження автомобіля, оскільки водій більше не виходив на зв'язок. За допомогою в пошуках чоловіки вирішили звернутися по допомогу до патрульних поліцейських, які згодом повідомили про схожий автомобіль на вулиці Незалежності. 

Коли п'яний водій відмовився виходити з машини, поліцейські почали його витягувати силою. Згодом вони повідомили, що будуть складати протокол за керування транспортним засобом у стані сп'яніння і пройти тест на вміст алкоголю в крові. Після відмови п'яного водія, правоохоронці звернулися до потерпілих, щоби ті дали неправдиві покази проти чоловіка. 

Отримавши відмову, один із поліцейських почав поводитися дуже агресивно й погрожував скласти протокол відносно потерпілих. Відтак, він почав сильно скорочувати дистанцію, на що Микола Пономарьов попросив його дотримуватися карантину. За таку заувагу, правоохоронець раптово напав на адвоката та його батька. 

"Я хотів поскаржитися департаменту внутрішньої безпеки поліції, проте не встиг здійснити дзвінок, адже найагресивніший правоохоронець, Денис Бернадський, почав тиснути на батька. Двоє інших поліцейських перегородили мені дорогу. Оскільки вони були при виконнані, я не міг здійснити жодної фізичної перешкоди. Поліцейський навіть погрожував батькові розправою", - розповідає чоловік.

На щастя, Микола Пономарьов встиг зателефонувати до знайомого адвоката по допомогу. Згодом, правоохоронці відібрали в чоловіка мобільний телефон та досі не повернули. 

Зауважимо, що на місце події трохи пізніше прибули начальник поліції Броварів, слідча група з десяток адвокатів. Згодом виявилося, що агресивні поліцейські належать до київського управління патрульної поліції та невідомо що робили в Броварах. Зараз провадженням щодо дій правоохоронців займається Державне бюро розслідувань. 

Нагадаємо, що в Броварах перед лікарнями встановлюють тимчасові намети, з окремими входами для лікарів і пацієнтів.

Читати "Моя Київщина" у Telegram